Warning: include(menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/96413/virtual/www/kariera.php on line 121

Warning: include(): Failed opening 'menu.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/96413/virtual') in /data/web/virtuals/96413/virtual/www/kariera.php on line 121
link

OBCHODNÍ MANAŽER/ka projektu

briketak
Hledáme zkušeného, obchodně zdatného a spolehlivého člověka na pozici „Obchodní manažer/ka projektu“ do projektu SAVERBRIK. Máte ambici a schopnosti realizovat nové obchodní příležitosti, vést obchodní jednání a převzít zodpovědnost za obchodní strategii a dosažení vytyčených obchodních výsledků? Láká Vás příležitost růstu a možnost podílení se i na více projektech? Ano? Prohlédněte si detail pozice.

Co vás čeká
• Aktivní a samostatné vyhledávání obchodních příležitostí a jejich realizace = aktivní práce v terénu a budování obchodní sítě pro produkty SAVERBRIK
• Zodpovědnost za plánování a dosahování prodejních cílů = nastavení strategie a její pravidelné vyhodnocování
• Získávání a udržování klíčových odběratelů formou osobního jednání = vedete obchodní jednání
• Budete pečovat o stávající klienty = rozvíjíte spolupráci s jednotlivými obchodními partnery
• Příprava realizace marketingového plánu podpory prodeje = spolupracujete s oddělením marketingu
• Rozvoj obchodního týmu = výběr a vedení obchodníků

Očekáváme
• Schopného kandidáta s byznysovým uvažováním
• Aktivní obchodní přístup a práci v terénu
• Etického kandidáta s kultivovaným a reprezentativním vystupováním
• Praktické zkušenosti s obchodem (aktivní obchodování, prokazatelné výsledky)
• Převzetí odpovědnosti za cíle společnosti a dosahování obchodních výsledků
• Proaktivní a samostatné uchopení a dokončení úkolů
• Zkušenost s vedením a motivací obchodního týmu včetně práce v terénu
• Aktivní práci na PC = především MS Office, vyhledávání na internetu a zkušenost s CRM
• ŘP skupiny B = budete cestovat po ČR i do zahraničí
• Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
• Zkušenosti z obdobné pozice… Pochlubte se v motivačním dopise.

Co je výhodou
• Předchozí zkušenost s výstavbou distribuční sítě
• Znalost anglického jazyka – nejlépe úroveň B2

Poskytujeme
• Prostor pro uplatnění a vlastní kreativitu
• Práce v týmu
• Možnost rozvoje a předávání zkušeností = Komunikace s odborníky a kolegy v rámci celého týmu
• Možnost vlastní účasti na dalších zajímavých projektech v rámci společnosti Vltavín capital invest a.s.
• Aktivní administrativní podporu
• Dvousložkový systém ohodnocení s nadstandartními bonusy vázanými na výsledky
• Kompletní zázemí pro vykonávání aktivit na dané pozici

Informace o pozici
• Středočeský kraj s cestováním po ČR a později SK
• Zázemí – výrobní podnik - Přepeře u Turnova
• Zázemí – obchod – Odolena Voda
• Nástup květen/červen 2016
• Spolupráce na HPP

Projekt SAVERBRIK - www.saverbrik.cz - investiční společnosti Vltavín capital invest a.s. www.vltavin-ci.cz

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis.

Vaše profesní životopisy zasílejte do 15. května 2016. Během následujících 14 dní bude probíhat dvoukolový výběr kandidátů.

Chcete se stát členem našeho teamu?
Kontaktujte nás!