SAVERBRIK
ČESKY  |  ENGLISH

Úspora

link
úspora

Pro většinu z nás je úspora spojena s financemi. Málo kdo si, ale uvědomí, že dobře zabalené brikety nám ušetří spoustu času s úklidem. Brikety jsou velmi dobře stohovatelné, proto nám uspoří mnoho místa při skladování.

Ekologie

link
úspora

S briketami SaverBrik získáte nejen úsporné topivo, ale také výborné přírodní hnojivo. Popel z papírových briket je totiž vynikajícím minerálním hnojivem pro Vaši zahrádku nebo trávník, neboť obsahuje řadu důležitých minerálních látek - fosfor, draslík, vápník, hořčík či křemík. Zdravotní nezávadnost popela je pak zaručena splněním kvalitativních požadavků evropských norem na brikety z dřevní hmoty. Proto můžete s popelem z papírových briket SaverBrik hnojit bez obav! Brikety SaverBrik jsou tedy úsporné v mnoha ohledech – jsou šetrné vůči životnímu prostředí, využitelné bezezbytku, jejich spalováním získáte kvalitní hnojivo a navíc ušetříte za odvoz odpadu.

Společenská prospěšnost

link
úspora

Papírové brikety SaverBrik pomáhají jak lidem, tak i přírodě. Vyráběny jsou totiž v chráněné dílně společnosti CZ BRIK s.r.o., která zaměstnává zdravotně handicapované, a tak jim umožňuje najít uplatnění na trhu práce. Přírodě jsou produkty SaverBrik prospěšné především tím, že se vyrábí z již použitých kartonů a lepenek - snižují tedy množství odpadu a zabezpečují jeho opětovné využití. Navíc se při spalování papírových briket, na rozdíl např. od spalování uhlí, neuvolňují do ovzduší jedovaté látky. Produktem hoření je pouze oxid uhličitý, který je následně při fotosyntéze přeměňován rostlinami a stromy na vodu, kyslík, energii a organické látky. Takto narostlá biomasa se pak posléze může stát surovinou pro výrobu papíru a opětovně i papírových briket. I odpad z vlastního hoření je možné dále využít - popel získaný spalováním briket SaverBrik je totiž dále upotřebitelný jako hnojivo.

back
Zaregistrujte se a dostávejte nejnovější akce rovnou na Váš e-mail.


distribucni_sit
reference
banner